Людина

Вчені встановили зв’язок між сезоном народження і темпераментом людини

Пора року, в якій народилася людина, впливає на її настрій, а також на ризик появи афективних розладів. До такого висновку прийшли вчені з Угорщини. Як відзначає професор Ксенія Ґонда, біохімічні дослідження ставлять всі крапки над і. Все тому, що рівень моноамінових нейропередатчиків, серотоніну і дофаміну, сильно відрізняється протягом року. І ефект від подібних з’єднань може залишатися на все життя.

foto_cikavosti_22.10.2014-012_resized

[ads1] Зокрема, у людей, які народилися влітку, частіше відзначається циклотимічний темперамент, при цьому у людини різко змінюється настрій, в порівнянні з людьми народженими взимку. Люди, що народилися навесні або влітку, нерідко бувають надмірно позитивними. Тоді як люди, народжені взимку, мають імунітет проти дратівливості.

Читайте також: Соціальні мережі псують настрій

Крім того люди народжені восени, набагато рідше страждають від депресії, на відміну від людей народжених взимку. Перераховані особливості не є відхиленнями, але вони можуть за деяких умов спровокувати появу проблем. Тут спостерігається поєднання вроджених і зовнішніх факторів ризику.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button