Технології

Студія Disney розробила систему для створення супердеталізованних мультфільмів

Проект називається “Big Hero 6” і на даний момент вважається найскладнішим мультиплікаційним фільмом в світі.

Місто, в якому розігруватиметься анімаційна історія, промальований до найдрібніших подробиць. На його вулицях побудовано 83000 будівель, там же росте 260000 дерев. По дорогах віртуального світу їздять 100000 машин у світлі 215000 вуличних ліхтарів. Зрозуміло, це масштабне мультиплікаційне поселення створено за допомогою комп’ютерних програм.

foto_cikavosti_22.10.2014-06_resized

Аніматорам довелося постаратися як слід, щоб глядач відчув повний ефект присутності в місті. При вирішенні такої складного і фундаментального завдання звичайний процесор не помічник. Тому, щоб впоратися з поставленим завданням, в Disney розширили свою студію і залучили до роботи не один, а цілих чотири комп’ютери.

[ads1] Читайте також: Вплив мультфільмів на формування психіки дітей

Географія їх місцезнаходження була широкою, але вони займалися однією спільною справою – рендерингом (“візуалізація” – процес отримання зображення по моделлі за допомогою комп’ютерної програми), тому ми цілком можемо підсумувати кількість їх ядер. В результаті вийшло 55 тисяч. Саме ця кількість ядер знадобилося для рендеринга картинки. Мало того, для вирішення означеної гіперзадачі була створена з нуля спеціальна система рендеринга – Hyperion. З її допомогою оброблено колосальну кількість матеріалу. Розробники системи поширили інформацію про те, що Hyperion легко зможе згенерувати близько 20 джерел світла. Раніше на це йшло дуже багато часу і ресурсів.

Big Hero 6 – це стовідсоткове дітище нинішніх технологій. Щоб переплюнути Disney, конкурентам доведеться докласти величезних зусиль. В прокат цей цифровий шедевр вийде вже зовсім скоро.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button