Технології

Вчені: Уран, видобутий з океанів, може забезпечити енергією на тисячі років

Американські вчені заявили, що ще рано скидати з рахунків атомні електростанції. На Землі знайдено поклади урану, здатні забезпечити людство електропостачанням ще на 10 тисяч років.

Енергія, що видобувається з допомогою альтернативних джерел, не може повністю задовольнити всі потреби жителів Землі, адже у наш час практично все тримається на електроенергії. Вчені повідомили, що під товщами водних мас океанів, знаходиться велика частина перспективних родовищ урану, а це одночасно дає надію й істотно ускладнює видобуток бажаних копалин.

Протягом п’ятдесяти років фахівці думають над цим питанням, вирішуючи, як ефективно видобувати уран, прихований так глибоко під водою. Однак, останнім часом, як повідомляють іноземні ЗМІ, був досягнутий невеликий прогрес у даній області. Вчені з США винайшли спеціальні адсорбуючі волокна, що поглинають радіоактивні частинки.

В процесі буде витрачено багато коштів і сил, але видобуток урану з дна океану допоможе людству уникнути нестачі енергії, в найближчі 10 000 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button