Технології

Вчені з Південної Кореї пропонують генерувати електрику з бачків унітазу

Здавна однією з самих практичних націй у світі вважалися німці. Однак реальні шанси отримати цей «титул» мають громадяни Південної Кореї: саме їхні вчені знайшли новий спосіб отримання електроенергії для домашніх господарств. Так, вони пропонують генерувати її … зі змивних бачків унітаза!

energia_z_bachka

Розробка

Ідея про генерацію електрики з води не так і нова. Її можна отримувати з течії річок і океанських хвиль, однак це доступно далеко не всім. У свою чергу південнокорейці вирішили максимально наблизити цю ідею до кожної людини. За їх розрахунками, проточна вода з бачків унітазу, потенційно може виробляти достатньо енергії для живлення деяких побутових і освітлювальних приладів. Ще деяку частину енергії можна генерувати з крапель дощу.

Читайте також: Тепло людського тіла стане джерелом електроенергії

Вчені з Сеульського Національного Університету та Корейського Інституту Електронних Технологій (KETI) для отримання електрики з води пропонують використовувати діелектрики – речовини, які майже не проводять електричний струм, але можуть підтримувати електричне поле. Якщо помістити діелектрик у воду, то навколо нього утворюється подвійний електричний шар. Взаємодія між рухомою водою і полі- діелектричним шаром здатне створювати електричний заряд. Вчені сподіваються, що їх напрацювання незабаром почнуть застосовуватися в домогосподарствах по всьому світу, оскільки при масовому використанні подібні технології можуть заощадити величезну кількість електроенергії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button