Людина

Вчені з США довели вроджене бажання людей робити добро

Американські дослідники довели природну схильність людей проявляти доброту. Вони вважають, що такою якістю володіють більшість жителів Землі.

У процесі проведених раніше досліджень було доведено, що багато людей наважуються робити добрі вчинки, якщо у них відсутній час обміркувати ці дії. Тестування давало можливість більше дізнатися про уподобання респондентів, від яких вимагалося виконувати спільні або самостійні дії, але визначатися вони повинні були негайно. Велика частина добровольців в даній обстановці намагалися вирішити завдання разом з іншими у зв’язку з тим, що робота на самоті давала менше шансів добитися необхідного результату.

Експеримент з виявленими гаманцями, де заховали чималі грошові суми, продемонстрував те, що першим наміром людини було бажання розшукати власника для повернення втраченого, і це було характерно для більшості учасників. Проводили таке дослідження представники Єльського і Гарвардського університетів, які довели, що у людей вроджений намір проявляти доброту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button