Людина

Катастрофічне зниження чоловічих сперматозоїдів загрожує жахливими наслідками

Вчені заявили, що катастрофічне зниження кількості сперматозоїдів серед чоловіків в Північній Америці, а також Європі загрожує дуже серйозними наслідками. В опублікованій статті в виданні Daily Star розповідається про сумніви щодо людського існування.

Фахівці повідомляють, що доповідь Європейського товариства репродукції людини і ембріології застерігали два роки тому про небезпеку, яка може знищити людський вид. З того самого часу вчені намагаються зіставити факти і зрозуміти, чому кількість чоловічих статевих клітин з 1973 по 2011 рік впала на 1,4%.

Під ризик потрапляють представники сильної статі в Європі, Австралії, Північної Америки та Нової Зеландії.

Фахівці назвали головну причину занепаду такої кількості сперматозоїдів. Це пояснюється вживанням в їжу термічно оброблених продуктів. Попадання пластику в організм людини також згубно впливає на його здоров’я.

Вся суть в тому, що деякі з продуктів можуть імітувати форму чоловічих гормонів. Вони забруднюють джерела їжі і води.

Слід зазначити, що в Індії не спостерігається ця тенденція. Мабуть, у цій країні хімічні речовини в менших кількостях потрапляють в організм.

Вчені радять чоловічій частині населення ознайомитися з середземноморською дієтою і не забувати про фізичні вправи для позитивного впливу на сперму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button