Людина

Вчені з’ясували, що багатство здатне продовжити життя на 9 років

Спільне дослідження британських і американських вчених довело, що багатство здатне збільшити тривалість життя. Експерти кажуть про продовження існування на 9 років без інвалідності та проблем зі здоров’ям.

Нове дослідження показало, що багаті люди живуть набагато довше, ніж ті, хто зустрів старість в бідності. Експерти прийшли до такого висновку після того, як проаналізували дані більш ніж 25 тисяч жителів США і Великобританії у віці від 50 років і старше. Хоча очікувана тривалість життя є корисним показником здоров’я, якість існування по мірі наближення до поважного віку має вирішальне значення для відсутності хвороб і патологічних порушень.

Варто відзначити, що випробовувані з обох країн були розділені на групи на основі загального добробуту. У віці до 50 років найбагатші чоловіки в Англії і США прожили приблизно ще 31 рік у порівнянні з 22-23 роками для людей з найбідніших верств населення. Подібні показники спостерігалися і у випадку зі слабкою статтю, хоча жінки в середньому мають більшу тривалість життя. Вчені особливо вказували на важливість вирішення цієї соціо-економічної нерівності, яка переходить в фізіологічну.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button