Земля

Вчені збираються «зважити» все радіоактивне паливо всередині Землі

Дослідники збираються встановити кількість всіх радіоактивних елементів, які знаходяться всередині планети Земля. Розрахунки будуть здійснювати на найбільш великих нейтринних обсерваторіях в різних державах світу.

Як повідомляється в матеріалах видання Scientific Reports, точна маса радіоактивного палива буде визначена через дев’ять років. До цього часу фахівці введуть в експлуатацію ті обсерваторії, які зараз знаходяться на етапі будівництва. У результаті вчені отримають достатньо інформації для підведення висновків.

У дослідженні використовують такі обсерваторії, як KamLAND (Японія), Borexino (Італія), JUNO і Jinping (Китай), а також SNO+ (США). На підставі проведених розрахунків вчені зрозуміють, як саме наша планета у минулі часи витрачала радіоактивне паливо, і як багато його ще залишається. Згідно з підрахунками фахівців, Земля виробляє кількість тепла, що еквівалентне 42-46 терават.

За деякими відомостями, у надрах Землі є тепло, що збереглося з періоду утворення Сонячної системи. На підставі отриманих даних учені зможуть встановити, скільки ще часу планета буде придатна для життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button