Людина

Вчені знайшли головний контролер зростання кровоносних судин в серці

Дослідники зі Стенфордського університету знайшли ключову крапку в управлінні утворенні кровоносних судин у серці. Відкриття опублікували в Nature Communications.

Вчені вважають, що дане відкриття може привести до появи ліків, які будуть зводити до мінімуму шкоду організму після інфарктів. Це вже вважають величезним кроком у лікуванні хвороб серця у пацієнтів.

Старший автор дослідження Марк Меркола повідомив, що білок RBPJ виступає провідним контролером генів, які контролюють ріст судин в крові в серце дорослої людини. Дослідження спеціаліста доводять функціональність даного білка. За словами професора, білок RBPJ гальмує створення нових кровоносних судин.

«Якщо використовувати препарати для блокування RBPJ, то з’явиться можливість просувати нові запаси крові і значно поліпшити наслідки серцевого нападу», — говорить Марк Меркола.

Доведено, що кожні 34 секунди в одного жителя США стається серцевий напад. Після якого згодом з’являється серцева недостатність. Створення нового ліку на основі досліджень білка RBPJ значно допоможуть у лікуванні людей з кардіо недостатністю.

Крім лікування наслідків від серцевих нападів, препарати для блокування RBPJ зможуть бути корисними навіть для раку.

Кнопка «Наверх»
Закрыть