Всесвіт

Вчені знайшли швидкий шлях по Сонячній системі

Вчені знайшли «швидкий маршрут» по Сонячній системі. Він дозволяє небесним тілам і, потенційно, космічним пристроям, швидше долати довгі відстані.

Photo by Andy Holmes on Unsplash

Дослідники виявили новий швидкий маршрут для подорожей по Сонячній системі. Він дозволяє подолати кометам і астероїдам відстань від Юпітера до Нептуна менш ніж за десять років. Дослідники відзначають, що так можна відправляти космічні апарати в дальні райони нашої Сонячної системи, а також спостерігати навколоземні об’єкти, які можуть зіткнутися з нашою планетою.

Вчені спостерігали за динамічною структурою цих маршрутів, які утворюють пов’язану між собою серію арок, що тягнуться від пояса астероїдів до Урана і далі. Це відкритий маршрут, який можна використовувати протягом декількох десятиліть, перш ніж небесні тіла, які можуть цьому перешкодити, змінять своє місце розташування.

Найбільш помітні арочні структури пов’язані з Юпітером і сильними гравітаційними силами, якими вони володіють. Комети, які залежать від Юпітера, утворюють маршрути, що дозволяють іншим небесним тілам або космічним тілам проходити поруч з ними. Однак деякі з цих тіл в кінцевому підсумку зіткнуться з Юпітером або покинуть межі Сонячної системи.

Отримані результати потребують подальшого вивчення, щоб визначити, як вони можуть бути використані космічними апаратами. Вчені також хочуть проконтролювати ймовірність зіткнення астероїдів і метеоритів на цих маршрутах.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button