Наука

Вчені знайшли музику для захисту людини від укусів комарів

Вчені провели незвичайне дослідження і знайшли музику для захисту людини від комарів. Подібний звуковий супровід допоможе уникнути укусів даних комах, оскільки вони воліють діяти в безшумному середовищі і погано реагують на протилежну ситуацію.

У цьому незвичайному дослідженні вчені вирішили використовувати сучасну електронну музику. Для цього вони обрали виконавця Skrillex і його композицію Scary Monsters and Nice Sprites. Після цього фахівці включали цю пісню для комарів, які переносять жовту гарячку, і стежили за їх поведінкою.

Результати виявилися феноменальними, було встановлено, що музику дійсно можна застосовувати як спосіб захисту людини від укусів даних комах. Під час прослуховування пісні Skrillex самки комарів набагато рідше пили кров своїх жертв, а також могли повністю відмовитися від їжі на час звучання даної композиції. Представники даного виду під час експерименту стали рідше злучатися і були менш активними, ніж зазвичай.

Такий вплив подібної музики на організм комарів вчені пояснили поєднанням високих і низьких частот, а також їх різкими перепадами. Подібні звуки вводять цих комах в ступор, і вони просто не знають, як їм діяти в подібному навколишньому середовищі. Саме тому вони воліли дочекатися завершення пісні і тільки потім поверталися до звичайного життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button