Головна / Наука / Вчені довели, що жувальна гумка провокує астму і рак

Вчені довели, що жувальна гумка провокує астму і рак

Останні дослідження дозволили вченим довести, наскільки шкідливим є для людського організму такий популярний продукт, як жувальна гумка. Речовини, що містяться в «жуйку», можуть провокувати різні захворювання, включаючи астму і навіть рак.

Фахівці з’ясували, що регулярне вживання жуйки веде до синдрому роздратованого кишківника. Так відбувається в результаті заковтування великої кількості слини і повітря під час «споживання» жувальної гумки. Ще один мінус продукту, який більшість людей вживають з метою освіжити дихання, — високий тиск на скронево-щелепний суглоб. У підсумку любитель «жувати гумку» отримує часті головні болі.

Згідно з відкриттям науковців, в жувальній гумці міститься такий елемент, як діоксид титану. Останній є дуже шкідливою речовиною для здоров’я людини, адже його наявність в організмі підвищує ризик появи астми і онкологічних захворювань.

Фахівці ще не вивчили досконально всі компоненти «освіжаючого засобу», однак застерігають: надмірне захоплення жувальною гумкою здатне викликати порушення в роботі багатьох життєво важливих органів, приводячи до різноманітних недуг.