Всесвіт

Вчені знайшли нові докази існування на краю Сонячної системи дев’ятої планети

У фахівців NASA з’явилися нові докази, що стосуються можливого існування 9-ї планети в межах нашої Сонячної системи. В даний час вчені вивчають небо за допомогою кращих телескопів, при цьому намагаючись розглянути цей космічний об’єкт.


Дослідники підкреслили, що ця планета не є міфічною Нібіру, а також нічим не загрожує подальшому існуванню людства. При цьому не доведено до кінця наявність цієї планети. Разом з цим маса факторів свідчить, що на крайніх межах нашої Сонячної системи існує дев’ята планета.

На сьогоднішній день існує п’ять різних доказів, які вказують на існування 9-ої планети. Про це заявив Костянтин Батигін, який є планетарним астрофізиком. Його команда займається цими розробками. Батигін зазначив, що якщо відкинути можливість наявності планети, тоді з’явиться більше проблем для пояснення зв’язків в Сонячній системі. У разі припущення наявності ще одного космічного тіла, воєдино складуться всі п’ять пазлів.

Батигін разом з Майком Браном відшукали цілий ряд різних непрямих обставин, які свідчать на користь цієї теорії. Згідно їхньої заяви цей об’єкт, що знаходиться на краю планетарної системи, в даному випадку змінює її властивості. Астрономи тепер ретельно вивчають космічні простори, намагаючись відшукати цю планету. В даному випадку завдання ускладнює величезна відстань. Експерти для пошуків застосовують найкращий телескоп Subaru, розташований на Гаваях в Обсерваторії Мауна-Кеа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button