Здоров'я

Куріння спричинює хворобу нирок

Свинець викликає розвиток раку нирокВченими доведено, що надлишок свинцю в організм надходить з сигаретним димом, а підвищення його рівня призводить до ризику розвитку раку нирок. Достеменно відомо, що куріння вкрай негативно позначається на здоров’ї легенів і серцево-судинної системи. Нещодавно проведене дослідження показало – дим від сигарет діє руйнівником нирок і в недалекому майбутньому може стати причиною розвитку раку цього вкрай важливого органу.

Раніше було виявлено, що у людей, які померли від раку нирок, зміст рівня свинцю в організмі був в значніймірі завищений. Експертами з медичного коледжу Пенсільванського університету (США) було доведено – надлишок свинцю в організм надходить разом з тютюновим димом, а підвищення рівня свинцю в організмі істотно підвищує ризик розвитку раку нирок. Висновки зроблено на базі проведеного аналізу медичних даних порядку 30-ти тисяч чоловіків-курців.

Вченими з’ясовано: люди, у яких підвищений рівень свинцю в крові ризикують отримати розвиток нирково-клітинної карциноми (найпоширеніший тип раку нирок), і цей ризик зростає в 2 рази. Цифра переконлива, і вона говорить про те, що чоловікам-курцям варто змислитися над своїм здоров’ям, і, чим раніше – тим краще.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button