Наука

Поряд з Багамськими островами знайдені підводні «піраміди»

Недалеко від острова Нью-Провіденс дослідники знайшли на дні океану дві височини, візуально схожі на піраміди майя. Уфологи припустили, що об’єкти були побудовані інопланетянами в глибоку давнину. Навіть сьогодні у людства відсутні технології, що дозволяють будувати подібні споруди під водою.

Ретельне дослідження височин дозволило виявити непрямі факти, які імовірно вказують на рукотворне походження об’єктів. Так, «піраміди» мають ідеально рівні грані, які рідко зустрічаються в природі у звичайних гір.

Крім того, згідно з попередніми оцінками, даним височинам не менше 100 тисяч років. За такий термін океанські течії (а в тому регіоні вони інтенсивні) давно б розмили ці брили. Тому інопланетяни могли спорудити свої будови з високоміцного матеріалу.

Варто відзначити, що деякі фахівці не згодні з подібними висновками. На їхню думку, на дні знаходяться не піраміди, а уламки древніх літальних апаратів.

Однак на сьогоднішній день у вчених немає можливості вивчити гіпотетичні «піраміди» або уламки інопланетних кораблів в безпосередній близькості. Справа в тому, що на тій глибині, де знаходяться будівлі, наукові роботи проводити занадто дорого.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button