Людина

Вчені звинувачують Lego в виробництві агресивних іграшок

Вчені звинувачують розробників конструктора LEGO у створенні більш жорстоких наборів іграшок, ніж було 10 років тому. Перевіривши всі наявні товари компанії, дослідники в один голос твердять – граючи в них, у дітей розвивається агресія.

Вчені з Університету Кентербері провели дослідження наборів конструкторів знаменитого бренду LEGO і звинуватили розробників до створення більш жорстоких іграшок, ніж ті, які продавалися 10 років тому. У них активно присутня тематика насильства і зброї.

Зібравши дані з 1978 по 2014 роки, вчені відзначили, що рівень насильства в конструкторі LEGO збільшився на 19%, а в сучасний час близько 40% наборів створені з тематикою насильства і як мінімум у 30% продукції є хоча б один предмет зброї. Незважаючи на те, що розробники компанії вказують, що їх іграшки носять гумористичний підтекст в застосуванні сили, дослідження фахівців говорить про зворотний ефект. Це видно за рівнем шкоди, що наноситься конструктором під час ігор – в багатьох сценаріях дитині пропонується захопити замок або зруйнувати базу.

Представники компанії стоять на своєму – вони впевнені, що застосування зброї добре позначається на розвитку дітей, адже сила може бути застосована і в хорошому сенсі, наприклад, в якості звільнення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button