Головна / Всесвіт / Вчений: Дві ядерні боєголовки знищили древню цивілізацію на Марсі

Вчений: Дві ядерні боєголовки знищили древню цивілізацію на Марсі

Фахівець з дослідження Марса заявив, що на Червоній планеті існувала стародавня цивілізація, але вона була знищена двома ядерними боєголовками. За словами Джона Бранденбурга, до ядерної катастрофи Червона планета була схожа на Землю, але після атаки вона стала безлюдною.

Вчений вважає, що знищена марсіанська цивілізація була старше давньоєгипетської, однак хто саме завдав фатального удару, дослідник напевно сказати не може. Джон Бранденбург довгий час вивчав регіон під назвою Кідонія область, де виявлено знамените «Обличчя на Марсі», перш ніж прийшов до такого висновку.

Згідно з гіпотезою Джона Бранденбурга, «Обличчя на Марсі» є не просто геологічним утворенням, а артефактом, який підтверджує, що раніше на цій планеті існувала стародавня цивілізація. Крім того, безліч хаосів (поверхня, що має хаотичний рельєф), на думку вченого, з’явилися в результаті ядерного бомбардування. У колі вчених Джона Бранденбурга називають «дискредитованим обличчям», оскільки його гіпотези не мають наукового обґрунтування.