Здоров'я

Вчений назвав хвороби людини, які передаються через кліщів

Вчений Джером Годдард, професор молекулярної біології, назвав хвороби, що передаються через кліщів. У людини в такому разі може бути виявлений широкий спектр бактерій, смертельно небезпечних для його організму.

Із-за глобального потепління почав розширюватися ареал проживання кліщів, тому вони не тільки заселяють нові території, але і переносять інші хвороби. Цей паразит може заразити людину або бактерією або вірусом. Перші заведено ділити на 3 типи: ріккетсія, ерліхія і анаплазма. Всі ці бактерії кліщі отримують від тварин, яких вони кусали. Ріккетсія викликає лихоманки Скелястих гір, щороку 6 тисяч осіб отримують такий діагноз. Симптоми – головний біль, озноб, слабкість м’язів, розлади ШКТ і висип. При попаданні бактерії ерліхія в організм підвищується температура й знижується кількість лейкоцитів у крові, а при анаплазмі розвивається хвороба Лайма.

Вірусні захворювання, що передаються від кліщів, діляться на 2 типи. Перші дуже схожі на лихоманку Тенге, що є дуже поширеною в США. Другий тип вірусів нагадує енцефаліт, що призводить до пошкодження оболонки мозку людини.

Вчений також назвав найдивнішу проблему, викликану укусом кліща. Мова про «алергію на червоне м’ясо». Після укусу паразита в організм потрапляє певний вуглевод, що збільшує його чутливість до м’яса. Після вживання такої їжі у людини починається висип і набряки тіла.

Кнопка «Наверх»
Закрыть