Здоров'я

Високі рівні тестостерону пов’язані з ризиком розвитку діабету

Більш високі рівні гормону тестостерону, зокрема, його неприродний надлишок, пов’язані з підвищеним ризиком розвитку діабету та збільшенням простати, говорять американські вчені з Університету Каліфорнії.

5ad95feb1ae876e4ef6ddb4964ad5be9

За словами дослідників, це має важливі наслідки для мільйонів людей, які використовують добавки тестостерону, щоб підвищити рівень даного гормону. Ці люди можуть піддавати себе ризику доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), або, простіше кажучи, збільшення простати.

Читайте також: 

Ґрунтуючись на попередніх дослідженнях, фахівці вивчили поширеність ДГПЗ в групі 350 дорослих чоловіків. Виявилося, що чоловіки з високим рівнем тестостерону мали збільшену простату. На додаток до вимірювання розміру простати учені розглянули рівень глікованого гемоглобіну в крові піддослідних.

Глікований гемоглобін – HbA1c – це міра довгострокового впливу глюкози, яка вказує на ризик розвитку діабету. Було встановлено, що чоловіки з високим рівнем тестостерону мали високий рівень HbA1c, що, у свою чергу, вказував на ризик розвитку діабету.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button