Людина

Багатомовне середовище покращує комунікативні навички дитини

Багатомовне середовище позитивно впливає на комунікативні навички дитини, стверджують американські фахівці з університету Чікаго. Дитині не обов’язково знати ці мови, а достатньо їх просто чути в сім’ї, в садочку чи школі.

Disk Children-2

У дослідженні взяли участь 72 дитини, вік яких становив від 4 до 6 років. Дітей попросили виконати завдання, яке дозволило оцінити рівень соціальної комунікації у випробовуваних. Виявилося, що діти, які ростуть в багатомовному середовищі, набагато краще розуміли, що мали на увазі дорослі. Ті, хто в повсякденному житті в основному чули тільки рідну мову, справлялися із завданням гірше.

Експерти вважають, що дітям, які часто чують іноземні мови, простіше вловлювати сенс сказаного і точку зору іншої людини. Крім того, результати іншого дослідження показали, що дитина, що говорить на двох мовах, бачить світ інакше. Такі діти впевнені, що всьому можна навчитися, тоді як ті, хто говорить однією мовою, все вважають природженим. На думку фахівців, вивчення другої мови у ранньому дитинстві запобігає формування стереотипів.

Натхнення: www.medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button