Здоров'я

Вченими розроблено новий метод виведення токсинів з організму

Вчені Дослідницького центру раку їм. Фреда Хатчінсона розповіли про новий метод виведення з організму токсинів. Даний метод практично ніяк не відбивається на роботі людської імунної системи.


Фахівці відзначають, що методика передбачає блокування цитокінів за рахунок застосування спеціальних препаратів. За словами експертів, у майбутньому така методика може використовуватися для усунень ефектів хіміотерапії під час лікування онкологічних захворювань. Фахівці змогли в людському організмі визначити біомаркери, які пов’язані з поширенням токсичних речовин. Вчені в результаті встановили, що повне блокування цитокінів здатне допомогти змусити тіло людини виводити самостійно наявні токсини.

Дослідники також провели випробування впливу на групи ТАР-клітин, які є найбільш сильно схильними до впливу випромінювань. В результаті було встановлено, що сполуки можна очистити, а також у разі необхідності ліквідувати. Експерти відзначають, що описана методика виведення токсинів не представляє небезпеки для людського життя, а також практично повністю зберігає імунну систему.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button