Головна / Здоров'я / Вчені опублікували ТОП-10 розвінчаних міфів про здоров’я

Вчені опублікували ТОП-10 розвінчаних міфів про здоров’я

Вчені повідомили про те, що їм вдалося розвінчати десяток міфів, які стосуються здоров’я людини. Вони опублікували ТОП-10, закликаючи споживачів не ускладнювати своє життя.

Фахівці стверджують, що насправді гімалайська рожева сіль не корисніше, ніж звичайна. Ще одним міфом виявилася небезпека, яку несуть організму людини лектини. Насправді це білкові сполуки, що містяться в бобових рослинах, які нічим не відрізняються від знайдених білків в інших овочах. Вчені запевняють, що вживання пробіотиків не здатне підняти настрій і поліпшити імунітет, а соки не допоможуть очистити організм у разі харчового отруєння.

Провівши низку досліджень, фахівці прийшли до висновків, що всі підсолоджувачі мають практично однаковий склад. Це означає: ні сироп агави, ні кокосовий цукор не є більш корисними ніж рафінад. Ще одним пунктом списку стало спростування міфу, який говорить про те, що використання антиперспірантів може викликати онкологічні захворювання грудей.

Виявляється, активоване вугілля не здатне допомогти при догляді за шкірою або поліпшити стан травного тракту, а яблучним оцтом неможливо вилікувати печію. Медики встановили, що за допомогою води можна вплинути на pH організму, а це означає, що лужна вода не корисніше звичайної.

Останнім пунктом ТОП-10 міфів про здоров’я, які були розвінчані, стало переконання, що кетодієта більш ефективна, ніж інші. Такий спосіб схуднення може призвести до проблем зі здоров’ям, які будуть проявлятися через зменшення уживаних калорій.