Технології

Вченими створено новий спосіб вироблення електроенергії

Японськими науковцями було проведено дослідження, під час якого сонячна енергія змогла перевтілили морську воду в електрику. Вперше фахівці практичним способом задіяли сонячне світло у створенні перекису водню в достатній кількості, щоб застосувати в елементах палива.

Якщо підходити до застосування перекису водню як палива, то можна сказати, що воно має деякі переваги над газоподібним воднем. Виявилося, що зберігання і транспортування перекису в рідкому вигляді проводитися набагато простіше і не вимагає яких-небудь сил і витрат, в порівнянні з газоподібним воднем, що вимагає величезного стиснення або дуже великого охолодження.

Експерти створили прилад, завдяки якому вдавалося проводити наукові роботи. Обладнання функціонувало цілу добу, при цьому вироблялося 48 одиниць перекису водню. Всі раніше проведені дослідження здійснювалися за допомогою очищеної води і могли видавати тільки 2 одиниці перекису.

У підсумку виявилося, що сонячна батарея може видати більш великий коефіцієнт. Професора не впадають у відчай і продовжують проводити досліди з різними матеріалами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button