Здоров'я

Вчені змогли визначити ідеальну температуру для міцного сну

В рамках проведення дослідження група американських вчених визначила, якою повинна бути температура навколишнього середовища під час сну, щоб сон людини був міцним.

fcc2ebcd4ce253b672f99799c4a78ab2

Для з’ясування оптимальної температури для сну фахівцями з університету Джонса Хопкінса проведено дослідження. Під час експерименту встановлено, що для того, щоб сон людини був міцним, треба, щоб температура в його спальні не перевищувала 18 градусів.

Вчені пояснюють це фізіологічними особливостями організму людини під час сну температура тіла людини знижується, а перед моментом пробудження вона починає підвищуватися. Якщо в спальні буде дуже тепло, у людини може появиься почуття занепокоєння й безсоння.

Читайте також: 

«Ідеальною температурою є 18 — 20 градусів. Так, зокрема, особисто для мене оптимальною температурою і гарантованими ліками від безсоння є температура 19 градусів», – зазначає невролог Рейчел Салас, автор дослідження.

У свою чергу нідерландські дослідники визначили, якою повинна бути температура в офісах, щоб працівники могли відчувати себе в них комфортно. Біологами з Медичного центру при Університеті Маастрихта проведено дослідження, за результатами якого було встановлено, що для офісних працівників жіночої статі оптимальною є температура 24,5 градуси, а для чоловіків оптимальна температура 22 градуси.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button