Наука

Велика частина співробітників Google буде працювати з дому до 2021 року

Велика частина співробітників Google буде працювати з дому до 2021 року. З’явитися в офісі дозволять лише тим, чия робота вимагає фізичної присутності.

Компанія Google продовжила політику роботи з дому до кінця 2020 року. Генеральний директор компанії Сундар Пічаї повідомив працівникам, що поки компанія офіційно працює віддалено до 1 червня. Однак у своєму листі він вказав, що цю міру продовжать і до кінця року. Про це стало відомо виданню The Verge.

За словами Пічаї, співробітники, чия робота вимагає фізичної присутності в офісі, будуть допущені до роботи або в червні або в липні, але з підвищеними заходами безпеки. Однак кожен такий випадок вимагає «обґрунтованої причини».

Видання зазначає, що для більшості співробітників Google робота вдома буде нормою до кінця року. Компанія почала консультувати працівників з питань роботи дома у зв’язку з пандемією COVID-19 на початку березня.

Google — не єдина велика компанія, яка просить співробітників залишатися вдома до кінця року. Facebook зробив аналогічну заяву, посилаючись на інформацію від Центру по контролю за захворюваннями і рекомендації уряду. The Verge зазначає, що за великими технологічними гігантами можуть послідувати і невеликі компанії.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button