Земля

Вибух зірки Бетельгейзе загрожує Землі згубним космічним випромінюванням

Вибух зірки на ім’я Бетельгейзе розташованої в сузір’ї Оріона давно вже відбувся і землянам слід підготуватися до негативних наслідків цієї події.

dcbab9181aaa3da2c6370a574437403a
Та яке нам діло до вибуху зірки, яка знаходиться від нашої планети на відстані 160 світлових років, – скажете ви, але ми Вам просто нагадємо, що зникнення динозаврів, які повністю панували на Землі в юрський період і раптом швидко вимерлих в кінці крейдяного періоду, можливо, було пов’язано зі спалахом близької наднової, що викликала підвищення рівня космічного випромінювання на сотню тисяч років.

Динозаври вимерли і їх місце зайняли люди, але чим ми відрізняємося від них, адже космічне випромінювання може і нас вбити так само, як і стародавніх динозаврів. Втім вимирання нам не загрожує, але відключення всіх видів зв’язку, всіх телекомунікаційних мереж, вихід з ладу електропідстанцій і відсутність електрики, простіше кажучи відключиться все те до чого Ви так звикли, все те, що ви вважаєте буденним, але без чого Ваше життя практично зупиниться.

Коли наслідки вибуху Бетельгейзе досягнуть Землі, то на небі стане видно навіть вдень найяскравішу зірку, порівнянна по блиску з повним Місяцем. Коли це станеться, намагайтеся не виходити на вулицю без крайньої потреби, щоб не піддавати себе згубному впливу УФ-випромінювання. Ультрафіолетове випромінювання наднової буде в сотні раз інтенсивніше від ультрафіолетового випромінювання Сонця.

Спалохи Полярних сяйв охоплять всю нічну сторону Землі і нічне небо буде вкрите химерними волокнистими хмарами. Поява потужних космічних променів біля поверхні Землі матиме важливий вплив на долю живих організмів. Середня радіоактивність повітря в приземному шарі підвищиться мінімум в 30 разів, Для стану здоров’я людей ця доза не небезпечна, але вона триватиме кілька десятків тисяч років і викличе мутації, небезпечні для майбутніх поколінь.

Підготовка до цієї події на рівні урядів провідних світових держав, почалася ще в 2011 році. Вже побудовані різні “Ковчеги Судного дня” в яких надійно укриті насіння всіх рослин, а також зразки ДНК усіх живих організмів. Підготовлені притулку для збереження частини представників людства для збереження людей, як виду.

Основні системи намагаються захистити від приходу хвилі космічного випромінювання та інформацію про це навіть не приховують, правда виправдовують всі ці приготування підготовкою до потужного спалаху на Сонці. У Великобританії, Німеччині та США на складське зберігання в різних галузях цих країн, складуються трансформатори та інше обладнання призначене на заміну вийшовшого з ладу в результаті цього космічного катаклізму.

Ми не закликаємо вас будувати бомбосховища, не закликаємо скуповувати цукор та крупу, але закликаємо Вас мати запас води з розрахунку 2 літри на добу на людину і продукти харчування тривалого зберігання терміном на 15 діб. Приблизно стільки часу не буде нічого – світла, води, зв’язку. Тому не полінуйтеся створити для себе і своїх близьких невеликий аварійний запас.

Можливо ця інформація врятує комусь життя і навіть якщо це буде одне життя, значить все було не дарма.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button