Різні цікавинки

Види великоформатної реклами

reklama_250У мегаполісах набула широкого поширення великоформатна реклама. Великий плакат або вивіска привертають увагу краще аналогів скромного розміру, а, отже, є більш ефективними. Саме тому великоформатні рекламні конструкції сьогодні є невід’ємним атрибутом зовнішнього вигляду будь-якого міста.

Розглянемо основні види реклами великого формату:

Брандмауери – це рекламна конструкція великого формату, яка розташовується на стінах будівель. Вона складається з металевого каркасу, який кріпиться до стіни, а також полотна з нанесеною на неї рекламною інформацією. Розмір брандмауера залежить від розмірів стіни, куди його планується помістити. Такі конструкції активно використовуються в тривалих рекламних кампаніях і є одним з найбільш ефективних способів заявити публіці про свої товари і послуги.

Дахові панелі і установки – це статичні або динамічні конструкції, які виконуються в стандартних розмірах 15 х 5 або 18 х 6 метрів, а також можуть мати індивідуальні габарити і форму відповідно до побажань замовника. Вони часто виготовляються з використанням неонових ламп. Освітлена зовнішня реклама на дахах будинків виглядає дуже ефектно, тому користується великою популярністю навіть незважаючи на досить високу ціну.

Суперсайти – великоформатні окремо стоячі конструкції з зовнішнім і внутрішнім підсвічуванням. Стандартні розміри – 12х3м, 12х4м, 12х5м, 12х6м, 15х5м. Завдяки великій площі, рекламну поверхню конструкції можна розташувати так, щоб досягти найбільш ефективного огляду. Основною особливістю цього виду реклами є досить великий розмір рекламної поверхні і світодіодний екран. В принципі, розміри і форма суперсайтів залежать від рекламного задуму і дизайнерського рішення, яке вам забезпечать професіонали своєї справи від http://creativaplus.ru/.

Мультіборд – це декілька вертикальних панелей з рекламними матеріалами, які розміщуються під кутом до трасі. Автомобілісти та їх пасажири, які проїжджають повз конструкції на великій швидкості, бачать не розрізнені елементи реклами або написи, а ціле зображення. Поки в нашій країні мультіборди не набули широкого поширення, але тенденція витіснення рекламних матеріалів з міст напевно зробить їх більш популярними.

Будівельні огорожі – це великі рекламні щити, які розташовуються на огорожах об’єктів, що будуються. Зі зрозумілих причин, така реклама носить тимчасовий характер – як тільки будівництво завершується, паркан разом з щитом зносять. Зате рекламні матеріали на будівельних спорудах можна розміщувати навіть у центрі міста – на відміну від інших промо-конструкцій вони не тільки не псують зовнішній вигляд вулиць, але і покращують його, загороджуючи будівництво.

Крупноформатна реклама в силу складності виготовлення і монтажу конструкцій обходиться рекламодавцям досить дорого, але і віддача від її розміщення висока. Тому для серйозних організацій такий спосіб просування товарів і послуг виявляється дуже корисним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button