Здоров'я

Відпочинок на березі моря прирівняли до отримання нової роботи

Нове дослідження, проведене вченими з Університету Ексетера, показало, що час, проведений на березі океану, вкрай позитивно позначається на здоров’ї людей.

Результати дослідження були опубліковані на науковій конференції, організованій Американським геофізичним союзом. У ході дослідження, в ході якого було проведено цілий ряд експериментів, вчені хотіли визначити, як впливає на здоров’я людини час, проведений на пляжі.

“Ні для кого не стане несподіванкою той факт, що люди розслабляються, коли йдуть на пляж. Більш цікаве питання полягає в тому, як саме час, проведений на березі моря, впливає на здоров’я людей”, – говорить дослідник Майкл Уайт.

Дослідники вивчили статистичні дані у Великобританії і виявили, що ті громадяни, які переїхали на узбережжя, повідомляли про поліпшення здоров’я. Можна було б стверджувати, що це пояснюється тим, що дозволити собі “життя на березі” можуть багаті люди, але дослідники виявили, що насправді найбільшу користь для здоров’я від життя біля моря отримують люди з нижчого соціально-економічної прошарку.

За даними Mail Online, дослідники виявили, що переїзд ближче до моря значно покращує самопочуття людини, приблизно так само, як і отримання нової роботи. За словами Уайта, це також може зменшити стрес і стимулювати фізичну активність.

В одному з експериментів дослідники дали учасникам дослідження набір картинок з готельними номерами, а потім запитали, скільки вони готові заплатити за номер. Серед наданих фотографій були номери, з вікон яких відкривався вид на океан, зелені поля чи міста. Результати показали, що більшість людей готові заплатити більше всього за номер з видом на океан.

Вчені продовжують вивчати користь від приморського життя для здоров’я. В одному з їх поточних досліджень вивчається поведінка людей в стресових ситуаціях, наприклад, у стоматологічних кабінетах. За допомогою віртуальної реальності вчені переміщують пацієнта з крісла дантиста на пляж. Попередні результати показують, що люди відчувають менше болю, якщо вважають, що процедура проводиться на березі моря.

Один з організаторів дослідження, Лора Флемінг, заявила, що їх результати можуть допомогти створити форму терапії, засновану на експозиції океану.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button