Земля

Виявлена риба, вживання якої дає ефект ЛСД

Можна абсолютно спокійно стверджувати, що якщо люди захочуть додати вечірці градус, то першим ділом вони точно не подумають про дуже велику рибу. Однак саме так розважалися люди у часи Римської імперії.

2441043778189353344ab7d500a7548c

Вживання в їжу риби, яка називається Сарпа Сальпа дає ефект, аналогічний прийому ЛСД. Також її використовували в полінезійських ритуалах, а в арабських країнах вона відома як «риба, яка дарує мрії».

Однак їхати за нею потрібно досить далеко — зловити її можна, починаючи від вод західного узбережжя Африки і закінчуючи Середземномор’ям. Іноді її називають морським лящем — врахуйте це на той випадок, якщо хочете замовити в ресторанах тих регіонів рибне блюдо і не плануєте, щоб ваша власна голова відправила вас в подорож.

Люди, які використовують рибу для отримання задоволення, зустрічаються не дуже часто, проте такі випадки бувають. Приміром чоловік, який відпочивав у 1994 році на Лазурному Березі, спробував морського ляща і отримав у відповідь затуманений зір, м’язову слабкість, а також блювоту, не кажучи вже про розмовляючих тварин, які на наступний день стали заважати йому вести машину. Через 36 годин симптоми зникли, а разом з ними — і спогади про все, що було в цей період. Тому будьте обережні, пробуючи незвідану кухню далеких країн.

Кнопка «Наверх»
Закрыть