Технології

Безпілотний автомобіль самостійно проїде від Каліфорнії до Нью-Йорка

У неділю, 22 березнем 2015, почнеться найбільш грандіозна на сьогоднішній день подорож для безпілотного автомобіля. Самокерована #Audi проїде 5600 кілометрів по американським штатам, стартувавши у моста Золоті ворота в Сан-Франциско і закінчивши свій шлях у Нью-Йорку.

1-19-03-2015-600-399

Автомобіль був перетворений на справжній безпілотник на колесах невеликою фірмою Delphi, яка вже провела тестові випробування автомобіля-робота на вулицях Лас-Вегаса і Лос-Анджелеса. Тепер, на думку інженерів, необхідно провести головне випробування для автомобіля і розширити діапазон умов для поїздки.

Тривала подорож по всій країні допоможе творцям безпілотних автомобілів отримати масу корисних даних для подальшої роботи.

Читайте також: Місто- 2050 : яким буде життя в містах через 40 років?

Робот-автомобіль Delphi оснащений масою чутливих датчиків, камер і радарів, що дозволяє йому миттєво приймати комплексні рішення, щоб забезпечити безпеку для всіх учасників руху. Однак тепер розробникам технології належить побачити, як поведе себе машина в різних погодних умовах, при зміні ландшафту та інших незвичних ситуаціях.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button