Земля

Виявлений «проклятий» британський корабель, що затонув 90 років тому

Експерти виявили в озері Гурон проклятий британський корабель, який затонув 90 років тому. Інформацією поділилося зарубіжне видання.

«Серед моряків існує давнє повір’я, якщо хтось змінить ім’я корабля, то зіткнеться з невдачею. Коли нові власники перевели судно в озеро Гурон з водойми Онтаріо на початку 1928 року, вони змінили назву на Manasoo. Під новим ім’ям судно проіснувало менш як рік, перш ніж було потоплено у вересні 1928 року. Манасу виявився класичним прикладом невезіння, яке буде вражати судна після того, як їхні назви змінюються», – зазначили експерти.

За словами істориків, в 2 години ночі 14 вересня 1928 року корабель потрапив у шторм. Капітан Джон Маккей спробував докласти зусиль для того, щоб направити його до найближчого острова, але Manasoo затонув, перш ніж досяг берега. Причина затоплення залишається незрозумілою, але є припущення, що в складі вантажу було 116 голів худоби, що призвело до крену судна. В аварії не було знайдено ні людських, ні останків тварин. Фотографія показує, як залишилися недоторкані часом деталі корабля, в той час як наявність незайманих рятувальних шлюпок свідчить про швидкість, з якою затонув корабель. Велика частина шкоди нанесена кормовій частині. Після того, як проклятий корабель затонув, його капітан, чотири моряки та один пасажир дрейфували на плоту протягом 60 годин, перш ніж були перехоплені пароплавом, що проходив поряд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button