Людина

Медики з’ясували, що життя без сліз стає коротшим

Медики вважають, що при відсутності сліз тривалість людського життя зменшується. Таким чином, плач є дуже корисним процесом для організму, який захищає і психіку, і фізичне здоров’я.

Як виявилося, сльози, які виникають в момент сильних переживань або накопичення негативних емоцій, є найбільш корисними, оскільки позбавляють організм від шкідливих гормональних субстанцій і катехоламінів – речовин, що стимулюють розвиток нервової напруги. Лікарі не рекомендують стримувати сльози – це фізіологічний механізм регулювання, який був закладений в організм природою.

Якщо людина буде стримувати себе в емоціях, то це призведе до розладів нервової системи, хвороб серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту. Вчені додали, що чоловіки, в середньому плачуть в рази менше, ніж жінки, що живуть на 6-7 років менше. Деякі люди не можуть плакати з-за синдрому Шегрена, який є аутоімунним захворюванням. Найчастіше людина з цим діагнозом не може висловити свої почуття та емоції, а також налагодити зв’язок з оточенням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button