Здоров'я

Вживання молока може запобігти зупинці серця

За словами вчених з Лос-Анджелеса, вживання молока може знизити ризик зупинки серця. Фахівці виявили, що серця людей з низьким рівнем вмісту кальцію в крові у два рази частіше перестають працювати. Медики вважають, що підвищення рівня кальцію в організмі шляхом вживання більшої кількості молока або сиру забезпечує належний захист серцево-судинної системи.

Зупинка серця, яку люди часто плутають з серцевим нападом, смертельна більш ніж у 90% випадків. Зупинка серця відбувається, коли серце раптово припиняє перекачувати кров, і якщо орган не запускається за допомогою дефібрилятора, пацієнт помирає протягом декількох хвилин.

В ході дослідження експерти виміряли вміст кальцію в крові у 712 пацієнтів. У людей, у яких рівень кальцію був найнижчим, ймовірність раптової зупинки серця була вдвічі вище, ніж у людей з найвищим рівнем кальцію. Результати підтвердилися навіть після того, як фахівці взяли до уваги фактори ризику серцевих захворювань, які часто є причиною зупинки серця. За словами вчених, необхідно провести додаткові дослідження, щоб визначити, чому низький рівень кальцію пов’язаний з припиненням роботи серця.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»