Людина

Волоські горіхи є відмінним засобом профілактики серцевих нападів

Як показало нове дослідження американських учених, дві жмені волоських горіхів в день можуть допомогти запобігти хворобі серця. Було встановлено, що волоські горіхи знижують рівень загального та «поганого» холестерину в організмі, тим самим зменшуючи шанси людини постраждати від серцевого нападу.

5a5c41049b99c0ad98058fd4ada99e18

Волоські горіхи містять важливі поживні речовини, такі як ненасичені жири, білки, вітаміни і мінерали, кажуть дослідники. Крім того, волоські горіхи забезпечують організм значною кількістю (2,5 г на 30 г горіхів) альфа-ліноленової кислоти – рослинної форми Омега-3 .

Фахівці провели систематичний огляд і мета-аналіз 61 дослідження, в яких брали участь 2582 людини, і виявили, що волоські горіхи ефективні в зниженні загального холестерину і холестерину ЛПНЩ – так званого «поганого» холестерину – а також Арів, основного білка, що міститься в ЛПНЩ. Вони є ключовими факторами, які використовуються для оцінки ризику розвитку у людини серцево-судинних захворювань.

Результати показали, що вживання, принаймні, двох порцій волоських горіхів щодня чинить виражений ефект на рівень холестерину. Зокрема, було встановлено, що волоські горіхи зменшують рівень ЛПНЩ від 9% до 16% і діастолічний артеріальний тиск на 2-3 мм. рт.ст.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button