Технології

Google Maps почав відображати сигнали світлофора

На карти Google додали розташування світлофорів, в деяких випадках сервіс навіть показує їх сигнали в конкретний момент. Це допоможе оптимізувати маршрути водіїв.

У картах Google з’явилася нова функція, яка буде корисна водіям — відображення світлофорів. Компанія кілька місяців експериментує з нанесенням світлофорів на карту, незабаром ця функція буде доступна всім користувачам. У деяких випадках на карті навіть позначається сигнал світлофора в конкретний момент.

Щоб побачити наявність світлофора, користувачам потрібно максимально наблизити карту — це працює на Android, iOS і в веб-версії сервісу. Поки функція запущена тільки в США — набір даних про світлофори у дослідників є тільки по цій країні. Незабаром ці дані також включать в карти в режимі навігації.

У майбутньому дослідники також хочуть зробити так, щоб навігатор враховував сигнали світлофора і підказував водієві найкоротший і швидший шлях. Схожий сервіс можна знайти в деяких моделях Audi, де за передплатою навігатор, з огляду на зворотний відлік світлофора, підказує найкоротший шлях до мети.

Також в Google Maps додали нову функцію, яка допоможе вберегтися від лісових пожеж в США. Тепер користувачі можуть побачити межу вогню і отримати повідомлення, якщо вони знаходяться в небезпечній зоні.

Інформація оновлюється щогодини. Для того, щоб люди отримували максимально точну інформацію, Google використовує аналітичні інструменти Google Earth Engine і моніторинг зображень, що надається чотирма супутниками GOES Національного управління з дослідження океанів і атмосфери. Ці супутники можуть бачити величезні шлейфи диму і теплові точки, які позначають області вогню.

Кнопка «Наверх»