Здоров'я

ВООЗ: Депресія – першочергова світова проблема

ВООЗ: Депресія - першочергова світова проблемаУ Всесвітній організації охорони здоров’я провели ряд досліджень, в результаті яких дійшли до висновку, що депресія – найстрашніша хвороба у світі на сьогоднішній день. І навіть порівняли її з іншими хворобами, через які люди фізично не можуть працювати, як виявилося, депресія на другому місці, а на першому – проблеми з хребтом і болю в спині. Вчені вважають, що депресія охопила весь світ і практично кожна людина, що живе на планеті Земля, потребує кваліфікованої допомоги фахівців.

Єдина відмінність у впливі депресії на суспільство – місце проживання людини. Наприклад, в Японії практично мало трапляються депресивні розлади, а в Афганістані – хворіє кожен другий. Спостерігається, також, розвиток депресії в країнах, де люди мало заробляють і власне від цього впадають у відчай. У зв’язку з цим медики не можуть розробити спеціального лікування депресії, тому що до кожного пацієнта потрібен свій особливий підхід.

ВООЗ внесла до реєстру депресію, як саму небезпечну хворобу і розробила план медичних дій, які допоможуть вилікувати усіх хворих. Як відомо, першими ознаками депресії є: безсоння, печаль, смуток, непрацездатність, втрата радості, а найстрашніше, до чого може призвести депресивний стан – суїцид.

Натхнення: hronika.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button