Здоров'я

Названі несподівані причини інсульту

Медики розповіли про несподівані причини інсульту, про яких мало хто знає. Першою з них названо вживання дієтичних напоїв.

Вони містять в собі безліч цукру та барвників, тому регулярне їх вживання призводить спочатку до головного болю, перепадів настрою і втоми, а потім і до більш серйозних проблем. Наступна передумова – це грип. З-за інфекції організм слабшає, тому протягом місяця після хвороби існує підвищений ризик інсульту.

Ще однією несподіваною причиною цього є перевтома. У людей, що працюють понад 55 годин на тиждень, значно підвищується ризик інсульту. Це пов’язано з тим, що у такої людини рідко залишається час на фізичну активність і здорове харчування. Наступна несподівана передумова – це алкоголь. В даному питанні, відзначають вчені, серйозний збиток можна отримати дуже швидко, особливо якщо не знати міру.

Шумове забруднення також провокує інсульт. Це пов’язано з тим, що людина, яка постійно знаходиться в подібній обстановці, піддається постійним стресам і напрузі, а це в підсумку призводить до порушення здорового сну і перевтоми. І остання несподівана причина, названа медиками, – це кровоточивість ясен.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button