Наука

Вперше змодельовано об’єднання органічних молекул в вакуумі і холоді космосу

Пристрій, розроблений вченими з Паризького університету CY Cergy і Паризької обсерваторії, дозволяє зрозуміти, як будівельні блоки життя формуються в космічному просторі.

У статті, опублікованій в Review of Scientific Instruments, вчені докладно описують, як VENUS (Vers de Nouvelles Syntheses, «до нового синтезу») імітує об’єднання молекул в крижаній пітьмі міжзоряного простору.

«Ми намагаємося змоделювати, як складні органічні молекули утворюються в таких суворих умовах, – пояснює Емануеле Конго, один з авторів дослідження. – Обсерваторії просто бачать безліч молекул в космосі. Що ми ще не розуміємо або не розуміємо повністю, так це те, як вони утворилися в цьому суворому навколишньому середовищі ».

У VENUS є камера, призначена для імітації космічного вакууму і підтримки холодної температури, близько 10 кельвінів (-240 ° C). В апарат поставляються атоми або молекули на крихітну смужку льоду, не порушуючи навколишнього середовища.

Вперше змодельовано об'єднання органічних молекул в вакуумі і холоді космосу Абделлахі Соу використовує апарат VENUS, який пропонує дослідникам зрозуміти, як життя може формуватися в космосі. Надано: Емануеле Конго

Цей процес, за словами вчених, відтворює те, як молекули утворюються на крижаній поверхні крихітних часток пилу, виявлених в міжзоряних хмарах. За останні 50 років в областях зореутворення в космосі було виявлено близько 200 різних молекулярних видів. Вчені вважають, що деякі з них, так звані «пребіотичні види», беруть участь в процесах, що ведуть до виникнення ранніх форм життя.

Основне застосування пристрою VENUS полягатиме у спільній роботі з науковцями, які відкривають молекулярні реакції в космосі, але потребують повнішого розуміння того, що саме вони спостерігали.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button