Людина

ВПЛ може передаватися під час поцілунків

За словами британських медиків з Королівського госпіталю Дарвіна, поцілунки на сьогоднішній день обігнали куріння і вживання алкоголю, ставши провідним фактором ризику розвитку раку голови і шиї.

a9c1e0be7422ff44e307708aa606caff

Вчені кажуть, що скромний французький поцілунок може передати вірус папіломи людини (ВПЛ), який може призводити до розвитку даного виду пухлини. Згідно з даними, ВПЛ відповідальний за 70% випадків раку голови і шиї. Більш того, якщо вірус ВПЛ розвинувся в ротоглотці, ризик виникнення раку голови і шиї в 250 разів вище, ніж у людей без вірусу.

Сьогодні існує понад 100 типів ВПЛ, але тільки близько восьми штамів являють собою найбільшу небезпеку, викликаючи ракові захворювання у ротоглотці. Експерти попереджають, що оральний секс і звичайний французький поцілунок можуть призводити до передачі цього вірусу. Недавні дослідження підтвердили, що навіть прості ласки без сексуальної взаємодії можуть передавати ВПЛ.

Фахівці відзначають, що багато людей недооцінюють ризики, пов’язані з оральним сексом, адже ризик зараження ВПЛ збільшується з кількістю партнерів, з якими ви цілуєтеся або займаєтися пестощами. І хоча вірус папіломи людини традиційно асоціюється з раком шийки матки, він може також вплинути на чоловіків і жінок.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button