Людина

Люди – результат генетичної мутації

Люди - результат генетичної мутаціїОдним з ключових факторів появи людини як виду могла стати мутація, через яку підвищується вироблення ферменту, що грає найважливішу роль в роботі нервової системи.

Геноми шимпанзе і людини збігаються практично на 99%, і є підстави вважати, що причина разючої відмінності двох видів полягає не тільки у відмінностях самих генів, але і в їх відмінній активності. Вчені пояснили, що регуляція генів, важливих для основних фізіологічних процесів у людини і шимпанзе, знаходиться на вістрі еволюційної фізіології. Один такий специфічний для людини механізм регуляції гена, дуже важливого для розвитку центральної нервової системи, був виявлений.

Фахівці ведуть мову про гені ферменту проліндегідрогенази. Він потрібен для синтезу найромедіаторів, які передають сигнали між нейронами. Активність регулює фрагмент ДНК, який утворився в результаті вбудовування в геном предка людини ендогенного ретровірусу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Мутационные изменения особей обычным путем (зачатие и рождение) практически невозможны. Но, когда одни особи используют других особей в качестве пищи и разлагает их структуры в своем желудке как в реакторе, то здесь влияние на клетки пищи максимально. В испражнениях развитие клеток продолжается и здесь возможна трансформация клеток бывшей особи в новый вид как бы мутированной особи с частично сохранившимися свойствами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button