Всесвіт

Всесвіт містить не менше 2 трильйонів галактик

Міжнародна команда астрономів, очолювана Крістофером Конселіче (Christopher Conselice), професором астрофізики з Ноттінгемського університету, Англія, виявила, що у Всесвіті міститься не менше двох трильйонів галактик, що приблизно в десять разів більше, ніж вважалося раніше.

38c74d321c8ce1a5a745505cdcd8e95c

Астрономи довгий час намагалися визначити, скільки галактик міститься в спостережуваному Всесвіті, тієї частини космосу, в якій світло, що йде від далеких об’єктів, мало досить часу, щоб досягти нашої планети. Протягом останніх 20 років науковці використовували знімки, зроблені за допомогою космічного телескопа НАСА «Хаббл», щоб виробляти оцінки числа галактик, які знаходяться у Всесвіті, згідно з якими у ній міститься приблизно 100-200 мільярдів галактик.

Сучасне астрономічного обладнання дозволяє нам вивчати лише 10 відсотків від цієї кількості галактик, і решта 90 відсотків будуть видні нам після того, як будуть розроблені і введені в експлуатацію більш потужні телескопи.

Команда професора Конселіче перетворила знімки, зроблені за допомогою різних телескопів, в тому числі за допомогою космічного телескопа «Хаббл», в тривимірні карти. Це дозволило вченим розрахувати щільність розподілу галактик в елементарному об’ємі, а також послідовно скласти між собою всі елементарні об’єми, щоб отримати загальну картину розподілу галактик у Всесвіті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments