Технології

Всі переможці конкурсу «Red Star Design Award 2015»

У Китаї нарешті визначені переможці одного з найбільш представницьких конкурсів сучасного дизайну «Red Star Design Award 2015». Серед 311 представлених робіт, звання переможців та призерів були удостоєні близько сорока проектів.


Крім того, практично всі учасники отримали сертифікати-заохочення за внесок у розвиток сучасних технологій та дизайну.

Абсолютний переможець – «Best Of Gold Prize»

Головний приз отримали розробники інноваційного ноутбука-трансформера Lenovo, в якому використана абсолютно нова шарнірна конструкція, що з’єднує дисплей і основну частину ґаджета. Кут між поверхнями може досягати 360 градусів, а сам дисплей від’єднується і може функціонувати, як планшет. Надлегкість і мінімальні габарити – ще одна перевага даного ноутбука.

Кращий з кращих – «Gold Prize»

QS-M2 – єдиний у світі безголчатий інжектор для хворих на цукровий діабет, з можливістю багаторазового використання без заміни яких-небудь частин. Пристрій використовує високий тиск і велику швидкість передачі інсуліну організму, завдяки відразу декільком соплам. Це позбавляє від болю, що викликається уколом голкою, і дозволяє максимально швидко відреагувати на потребу людини в дозі препарату.

Кращий з кращих – «Gold Prize»

Компактний вентилятор і очищувач повітря Dyson. Цей пристрій використовує технологію повного охоплення приміщення на всі 360 градусів, захоплюючи до 99% шкідливих частинок, що містяться в повітрі. На думку журі, подібні технології перетворюють промислову продукцію у справжні предмети мистецтва.

Кращий з кращих – «Gold Prize»

Квадрокоптер Xplorer V виготовлений повністю з вуглепластика, з використанням 3D-друку. Неймовірно легка вага і енергоємна батарея дозволяють дрону здійснювати польоти дуже тривалий час. У конструкції застосовувалися принципи крила летючої миші. Планується, що Xplorer V буде успішно використовуватися в боротьбі з тероризмом, сільському господарстві, у разі стихійних лих і т. д.

Кращий з кращих – «Gold Prize»

Ще один приз отримала компанія «Quindao Haier», яка розробила розумного робота Haier. Його головне призначення – допомога дітям і старим людям. У майбутньому розробники планують об’єднати данне управління роботом з іншими ґаджетами, що розробляються цією компанією. Haier може супроводжувати дітей під час прогулянок, спілкуватися з людьми, нагадувати про прийом ліків, навіть охоронною сигналізацією і багато чого ще.

Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments