Здоров'я

Людей очікує епідемія нової атипової пневмонії

Як стверджують провідні фахівці, їм вдалося зафіксувати, що в найближчому часі людство буде атаковано новим невиліковним SARS-вірусом.

8b452309c45e76806803d43759f54bb1

На думку науковців, цей вид інфекції передається від кажанів до людей. Авторами нових експериментів стали співробітники з Університету Північної Кароліни, розташованого в Сполучених Штатах Америки. Згідно отриманої інформації, SARS-вірус має й іншу назву – «чорна смерть». Перший випадок цієї недуги проявився у людини восени 2002 року в Китаї.

За статистикою, якщо інфекція потрапляє в організм людей, то ймовірність летального результату дорівнює 10%. Свого піку атипова пневмонія досягла в 2003 році, коли медики зафіксували 800 випадків смерті. У процесі здійснення нових лабораторних та клінічних дослідів лікарі виявили, що в популяціях кажанів існує більше 4 тисяч коронавірусів. Ряд з них проявляється в якості людських хвороботворних компонентів.

Новий SARS-вірус – високопатогенний. Ліки, що існують від цього захворювання, не мають належного ефекту. Фахівці мають намір сформувати комплекс окремих препаратів, спрямованих на придушення смертельної інфекції.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть