Наука

Названі істоти, які викликають найбільший страх у людей

Чеські вчені провели дослідження і назвали істоти, яких люди бояться найбільше. В опитуванні взяли участь більше 2 тисяч осіб, їм надали на вибір 25 різних представників флори і просили вибрати тих з них, кого вони бояться сильніше інших.

Такий незвичайний рейтинг істот очолили павуки. Вчені вважають, що таке ставлення до цих членистоногих пов’язано з тим, що вони сильно відрізняються від людей. Ще однією причиною є їх незвичайний зовнішній вигляд, який часто вселяє людям страх. Друге місце зайняли змії. Третя сходинка може здивувати багатьох, адже на ній виявилися бики, але їх бояться куди менше, ніж двох попередніх представників рейтингу.

У першій десятці істот, що викликають у людей найбільший страх, виявилися таргани, мурашки, оси, собаки, щури, кажани і личинки комах. Крім того, вчені попросили людей вибрати тих тварин, що не викликають у них ніяких негативних переживань. Лідерами цього рейтингу виявилися равлики, риби і кішки.

Окремо фахівці з Карлова університету в Празі попросили опитаних людей вибрати тих живих істот, що викликають у них найбільшу огиду. У число найбільш мерзенних потрапили солітери, круглі черв’яки і воші.

Вчені також зазначили, що в більшості випадків страхи людей ірраціональні. Наприклад, павуків вони бояться куди сильніше, ніж тарганів, проте зазвичай останні значно небезпечніше для здоров’я людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button