Інтернет

WhatsApp messenger став безкоштовним

Популярний у всьому світі месенджер Whats App, що належить Facebook, з недавнього часу став абсолютно безкоштовним. Проект був позбавлений від монетизації з подачі керівництва компанії, що значно підвищило його конкурентоспроможність.

Судячи з офіційної статистики, на даний момент додатком Whats App користується приблизно 1 мільярд абонентів по всьому світу. У цьому плані у однойменного месенджера конкурентів поки що немає і той же Viber, також досить поширений на мобільних пристроях, не може похвалитися настільки ж великою клієнтською базою. Однак, на відміну від Viber, Telegram та інших, менш відомих програм для листування, Whats App донедавна поширювався серед користувачів на платній основі. В перший рік використання з абонентів гроші не стягувалися, але потім їм приходив рахунок на щорічну оплату в розмірі 99-ти центів.

Тепер же, вважаючи, що монетизація проекту може відлякати від нього нових клієнтів, компанія Facebook прийняла рішення відмовитися від своїх колишніх умов і використання додатка більше не вимагає від користувачів ніяких витрат. При цьому, Whats App раніше залишається лідером в своєму сегменті і з його допомогою обмінюватися повідомленнями можна з кожною сьомою людиною на планеті.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button