Екологія

У 2021 році Україна збільшить інвестиції у електромережі на 40%

У 2021 році в Україні планують збільшити обсяг інвестицій у систему магістральних ліній електропередач на 40% ? до 4,33 млрд гривень.

Про це заявили у ПрАТ “Національна енергетична компанія “Укренерго”, передає Енергореформа.

“Фінансування збільшиться внаслідок кредитних коштів: у 2021 році кредитні кошти становлять близько 68% загального обсягу, а у порівнянні з минулим роком їх обсяг виріс майже на 50%”, ? повідомляється на сайті компанії.

За інформацією компанії, у цей час ключовими фінансовими партнерами “Укренерго”, які надають кредити для реалізації ряду проєктів будівництва та реконструкції, є Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, банк уряду Німеччини KfW та інші.

“Перевагою кредитного фінансування міжнародними фінансовими інститутами є низькі кредитні ставки і тривалий термін повернення кредиту, завдяки чому не потрібно різко збільшувати тарифи компанії для реалізації проєктів”, ? підкреслили в НЕК.

Серед ключових інвестиційних проєктів” Укренерго” у 2021 році, зокрема, значаться початок будівництва повітряних ліній (ПЛ) 330 кВ Курахівська теплоелектростанція – Білицька, Куп’янськ – Кремінська і Дністровська гідроакумулююча станція – Вінницька 750, будівництво ПЛ 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани з реконструкцією підстанцій (ПС) 330 кВ “Богородчани” і ПС 750 кВ “Західноукраїнська”, будівництво підстанції 330 кВ “Західна” та ПЛ 330 кВ.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button