Здоров'я

Боротьба з ожирінням: нижня білизна, просякнута кофеїном, схуднути не допомагає

В США вибухнув черговий скандал, пов’язаний з недобросовісною рекламою. Одна компанія пропонувала покупцям нижню білизну, оброблену кофеїном, що нібито допомагало позбутися зайвої ваги і целюліту. Виручені гроші доведеться повернути.

Співробітники Федеральної торгової комісії США (Federal Trade Commission, FTC), урядового агентства, що стоїть на сторожі інтересів споживачів, викрили компанії Wacoal America and Norm Thompson Outfitters в недобросовісній рекламі, яка призвела до обману покупців.

foto_cikavosti_01.10.2014-05_resized

Обидві компанії недавно почали рекламувати нову лінію жіночої білизни, виготовленої зі спеціальної тканини, при виробництві якої в ній нібито містилися мікрокапсули з кофеїном. Як стверджували виробники, поступово вивільняючи з тканини, кофеїн чинить стимулюючу дію на обмін речовин в підшкірній жировій клітковині, в результаті чого жирові відкладення зменшуються в об’ємі.

Читайте також: Вчені з’ясували, як схуднути, не займаючись спортом

«Чудо-труси» і такі ж легінси і бюстгальтери, за заявою виробників, мали здатність ефективно усувати целюліт в проблемних місцях. Перші результати мають проявитися вже через місяць носіння такої білизни.

Проте компанії-виробники не змогли надати співробітникам FTC ніяких документів, підтверджуючих «чудодійні» властивості цих виробів. Відповідно до припису FTC, виробникам «iPants», як гордо іменувалася ця продукція, надалі заборонено згадувати в рекламі про здатність такої білизни викликати зниження ваги і усувати целюліт.

Крім того, компанії зобов’язані повернути гроші покупцям, що попалися на вудку недобросовісної реклами, в сумі 1,5 мільйона доларів.

«Якщо хто-небудь пообіцяє вам позбавити вас від ожиріння за допомогою носіння білизни, тримайтеся від таких людей подалі. Є всього 2 надійних і випробуваних методу схуднення: дієта і фізичні вправи », – заявила в інтерв’ю Джессіка Річ (Jessica Rich), заступник директора FTC.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button