Земля

У Франції ввели обмеження на використання води

Заходи економії води введені в 32 департаментах Франції через загрозу посухи, при цьому в деяких оголошена кризова ситуація.

Найбільш важка ситуація склалася в департаментах Луара, Індр, Альє, Атлантична Луара і Вандея (центральна і південна частина країни). Там було введено заборону на використання води «не в пріоритетних цілях», що стосується і сільського господарства. В першу чергу, згідно з правилами, повинні забезпечуватися потреби установ охорони здоров’я та санітарія, вирішуватися питання громадської безпеки і доступу до питної води.

«В останні дні департамент Вандея зіткнувся з високими температурами, не було зафіксовано істотних опадів», — наводить газета заяву місцевої префектури, яка закликає громадян «стримати споживання водних ресурсів».

Влада Атлантичної Луари заявила про заборону забезпечувати водою душі на пляжах і міські фонтани, а також мити особисті автомобілі, будівлі та дороги, наповнювати басейни та інші штучні водойми.

За даними бюро геологічних і гірських досліджень, у багатьох місцях рівень ґрунтових вод є «незадовільним» і «нижчими», ніж в 2018 році. Цього літа, яке, як очікується, буде тепліше, ніж зазвичай, фахівці бюро чекають проблеми у ряді регіонів, у тому числі на півдні Ельзасу і в Бургундії.

Червень 2019 року став найспекотнішим за всю історію метеоспостережень у Франції, в ряді міст були встановлені історичні температурні рекорди, і навіть після проходження хвилі жаркого повітря з Сахари в центральних районах країни температура тримається на рівні плюс 30-33 градусів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть