Людина

Ранковий секс допомагає чоловікам боротися з похміллям

Бразильські вчені в результаті проведеного дослідження встановили, що секс вранці може рятувати чоловіків від похмільного синдрому. Фахівці пояснюють позитивний ефект ранкового інтиму виробленням в організмі ендорфіну і надходженням необхідного для виведення токсинів алкоголю кисню.

До дослідження впливу ранкового сексу на похмілля у чоловіків бразильські вчені залучили 220 пар добровольців. Всі вони вживали велику кількість алкогольних напоїв, а після сну займалися сексом. В результаті вдалося з’ясувати, що в перший час після статевого акту стан чоловіків було краще, ніж при похміллю без такого контакту. У своїй роботі фахівці вивчали вплив сексу тільки на чоловічий організм, але як він позначається на жіночому після великої дози алкоголю, поки невідомо.

Підсумовуючи, вчені припустили, що під час ранкового статевого акту в організмі виробляється додаткова кількість «гормону щастя», що дозволяє легше перенести легку алкогольну інтоксикацію. До того ж у процесі чоловік вдихає більше кисню і це також позитивно впливає на полегшення симптомів похмілля.

Кнопка «Наверх»
Закрыть