Людина

Вчені встановили ідеальну регулярність сексу для міцної сім’ї

Дослідження канадських учених змогли відкрити завісу таємниці над щасливим і міцним шлюбом. Виявляється, запорукою міцних відносин є аж ніяк не частий секс.

Канадські вчені буквально потрясли інтернет, зробивши сенсаційну заяву про те, що був розкритий секрет тривалого, міцного і щасливого шлюбу. Згідно з результатами їхніх досліджень, тривалі стосунки між чоловіком і жінкою потрібно скріплювати сексом, однак при дотриманні невеликої умови. Як не дивно, в даному питанні частота не грає особливої ролі, поступаючись місцем якості і романтичній атмосфері.

Поширена помилка про те, що запорука міцного шлюбу – це частий секс, було спростовано дослідниками з університету Торонто в Міссісогі. У ході експерименту було проаналізовано понад 30 тисяч сімей. Згідно з результатами, у більш щасливих шлюбах секс відбувається не більше одного разу на тиждень, що повністю влаштовує партнерів. Крім цього, вченим вдалося довести той факт, що інтерес чоловіків до інтиму далеко не завжди перевищує аналогічне бажання у жінок.

Радує той факт, що в ході досліджень було доведено, що рівень щастя партнерів у шлюбі не пов’язаний з матеріальним благополуччям. Незважаючи на те, що любов сьогодні називають матеріальною цінністю, як видно, і це твердження хибне.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button